Žijeme jen jednou,otázkou je,kde..

Rok 2016

Nejvíce mne, stejně, jako kdysi v Chicagu, tady fascinují děti. Za tu dobu, co tady žijeme se přistěhovalo asi 6 rodin s dětmi. Musím se přiznat, že nejdříve mi bylo těch dětí líto. Ale teď, když je vidím, musím svůj názor změnit. Ty děti jsou totiž úžasné. Samozřejmě zpočátku to měly těžké. Opustily známé prostředí, své kamarády….Teď přišly do cizí země, cizího města, úplně cizí školy a mezi cizí děti. Navíc všichni ve škole na ně mluví nějakou směšnou, nesrozumitelnou řečí.

Ale dnes, po nějakých dvou letech je všechno jinak. Děti si našly nové kamarády, domlouvají se nejen španělsky, ale i katalánsky, anglicky a navíc se doma s rodiči učí česky. Ve škole jsou jako doma. No, nejsou úžasné?

Tak tady žijeme a ubíhá rok za rokem.

Stále mne těší teplé počasí tady, pohoda kolem nás, moře…

Nové známosti nebo přátelství přicházejí a odcházejí. Ale o tom už nebudu psát.

Tak vážení a milí čtenáři a příznivci mých stránek, tento blog končím. Ale stále budu zjišťovat nové informace, abycho si tady v této krásné zemi ulehčili život. Proto sledujte mé Novinky, vlevo v Menu na těchto stránkách. Chystám ještě nějaké další změny, ale to vše bude jednou právě v těchto Novinkách. Děkuji všem upřímně za laskavou shovívavost s obsahem mého blogu.

Budu ráda, když mi i nadále budete posílat dotazy na můj email nebo využijete tyto stránky.

 

Webové stránky spravuje : Jarmila Weissová

Vytvořeno službou Webnode