Žijeme jen jednou,otázkou je,kde..

ČEŠI A SLOVÁCI NA COSTA BLANCA - TROŠKA INSPIRACE A NABÍDKA SLUŽEB

V krásném Španělsku nežijeme dlouho. Ale již jsme se stačili seznámit s několika zajímavými, úspěšnými a šikovnými lidmi, kteří zde žijí delší dobu anebo si právě uskutečňují svůj sen. A jsou to lidé odvážní a schopní. Vůbec to není jednoduché, třeba odejít od mámy a táty nebo vůbec, odejít z domova a změnit svůj život. Je třeba mít cíl nebo nápad a jít si za ním. A přizpůsobit se. Nelze jen sedět a bědovat, jak je to u nás doma vše špatné. A o tom budou naše příběhy.

Příběhy tady budou i o lidech, kteří mají obchodního ducha, využili vhodné příležitosti a výhodně investovali do nákupu nemovitostí. Možná nám prozradí, jak jsou s odstupem času spokojeni s jejich investicí.

A bude to i o lidech, kteří celý život těžce pracovali, aby si v důchodu mohli uskutečnit svůj sen.

Také zde naleznete nabídku služeb, které vám možná pomohou vyřešit váš problém. Ať už se jedná o právní služby, daňové, překladatelské, tlumočnické nebo o opravy v domě, úklidy. A nejdůležitější je, že to vše bude v češtině.

Zatím to není potřeba, ale v budoucnu bude nutné se pro přístup na tyto stránky zaregistrovat, vlevo v Klientském centru. Děkuji.

  • Hledáte právní služby ?  

   LINDA SOTORNIKOVA, CALLE RAMÓN GALUD 39, 3°B, TORREVIEJA, TEL. 649620788                            

ZÁBAVA

11.02.2015 22:04

Hledáte ten správný zážitek? Nebo dárek ?

       Víte o tom, že se můžete proletět mezi mraky nad pobřežím jižního Španělska soukromým letadlem...

Webové stránky spravuje : Jarmila Weissová

Vytvořeno službou Webnode