Žijeme jen jednou,otázkou je,kde..

Povinnosti plátců daně z příjmu, příjmů z pronájmu

14.10.2014 18:33

Jelikož se stále zvyšuje počet Čechů a Slováků, kteří si ve Španělsku pořizují druhý domov, je velmi důležité znát i daňové povinnosti, vyplývající z vlastnictví nemovitosti v zahraničí. Nejčastěji využívanou možností je využití nabídky realitní kanceláře, která koupi vaši nemovitosti zajišťuje a využít jejich nabídku pověření k zastupování před španělským finančním úřadem. Pokud umíte dobře španělsky a můžete se tím pádem s tímto svým reprezentantem domluvit, je to určitě v pořádku. Ale když nemluvíte španělsky?

Proto mne velice potěšilo, když jsem našla na internetu webové stránky advokátní kanceláře, která mimo jiné zpracovává daňová přiznání a je to v češtině! No, není to milé?

Takže tady jsou : Advokátní kancelář Vicente & Otaolaurruchi

Advokátní kancelář Vicente & Otaolaurruchi nabízí globální služby, které pokrývají většinu potřeb zahraničních investorů ve Španělsku. Specializují se na realitní a stavební právo, právo daňové, smluvní, korporátní a rodinné. Jedním z jejich hlavních cílů je pomoci nám při plnění našich daňových povinností.

Stručně z filosofie firmy :

„Pro každého z týmu Vicente & Otaolaurruchi je klient na prvním místě. Organizujeme naši práci na základě tohoto aforismu. Myslíme si, že vztah advokát-klient má být blízký a přímý. Známe naše klienty a naši klienti znají nás. Vědí, kdo je zastupuje. Je to vždy ta stejná osoba, což vyvolává důvěru a zaručuje rychlost a účinnost, kterou klienti hledají, a kterou si zaslouží.“

Zavazujeme se k tomu, aby byl klient vždy přesně informován o aktuální situaci jeho záležitostí a snažíme se o to, aby veškeré dotazy na nás byly zodpovězeny maximálně v rozpětí 48 hodin.

A ve stručnosti také o zárukách :

„Garantovat bezpečnost klienty svěřených financí ve výkonu naší profese je pro nás zcela zásadní.“ Jedním ze způsobů garance je :

„Váš případ mají na starost pouze právníci, členové advokátní komory. Osobně provádějí veškeré právní úkony a dohlížejí na ty, které jsou pouze administrativního charakteru. Takto nejenom že docílíme vysokého stupně profesionality, ale také toho, že zájmy našich klientů jsou vždy chráněny naším profesním pojištěním (pojištění zodpovědnosti).“

Veškeré informace jsou převzaty z webových stránek https://www.volawyers.com/cs/.

Najdete tam i spoustu dalších informací a zejména pro všechny vaše dotazy, zpracování daňových přiznání, kontroly dosavadních, můžete kontaktovat paní Radmilu Posadovou : +34 952 92 4569

                                      

 

www.ekomaostrava.cz

Webové stránky spravuje : Jarmila Weissová

Vytvořeno službou Webnode